Domovská stránka MDČR Registr aktivních legislativních prací
 

  
 

se můžete jednoduše přihlásit a budete informováni o otevření každé nové legislativní práce, nebo o publikování každého nového dokumentu v rámci jednotlivých nebo všech legislativních prací. Klikněte na záložku "zasílání novinek" na této stránce nebo "informuj mě" pod nadpisem jednotlivé legislativní práce.

O projektu

Registr aktivních legislativních prací je unikátním projektem státní správy, který vytvořilo Ministerstvo dopravy České republiky, aby zajistilo odborné i laické veřejnosti plnou informovanost o aktuální legislativní činnosti ministerstva a umožnilo veřejnosti podílet se na přípravě právních předpisů.

Registr aktivních legislativních prací nabízí přehled všech ministerstvem připravovaných právních předpisů ve všech fázích legislativního procesu a umožňuje komukoli z nejširší veřejnosti zaslat ministerstvu komentář k některému z publikovaných dokumentů nebo legislativních prací nebo být informován o započetí nové legislativní práce na ministerstvu či o publikaci nových dokumentů u některé či všech legislativních prací.

Registr aktivních legislativních prací je novým efektivním komunikačním rozhraním mezi ministerstvem a občany.